درباره ما

خدمات توسعه فولاد زمین ایرانیان

 

ما مفتخریم که عاملیت فروش محصولات تولیدی مجتمع صنعتی اسفراین و نیز عاملیت فروش محصولات فولاد آلیاژی یزد را دارا می باشیم.

شرکت توسعه فولاد برای رضایتمندی مشتریان خود تمام محصولات خود را بنا به درخواست مشتری به هر ابعادی به صورت برش کاری شده تحویل مشتری می دهد.

  • بهترین کیفیت
  • تحویل به موقع
  • مطابق با خواسته مشتری
  • فناوری روز صنعت آهن

محصولات ما کجا کاربرد دارد؟

توسعه فولاد زمین ایرانیان - ربات

صنعت خودروسازی

توسعه فولاد زمین ایرانیان - پالایشگاه

صنعت پتروشیمی

توسعه فولاد زمین ایرانیان - کارخانه

صنایع نیروگاهی

توسعه فولاد زمین ایرانیان - قطار

صنایع ریلی

توسعه فولاد زمین ایرانیان - میلگرد

توسعه فولاد زمین ایرانیان

 

شرکت توسعه فولاد زمین ایرانیان به مدیریت عاملی آقای مهندس موسی حضرتی پور از سال ۱۳۸۰ تحت عنوان برش کاری ایران زمین (برادران حضرتی پور) فعالیت بازرگانی خود را آغاز نمود. در سال ۱۳۹۲ این شرکت تحت عنوان توسعه فولاد زمین ایرانیان به فعالیت خود به صورت گسترده تر ادامه داد. در سال ۱۳۹۶ به عنوان تولید کننده گردهای آلیاژی در کنار فعالیت بازرگانی خود توسعه پیدا کرد.

در حال حاضر کارخانه این شرکت در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع مجهز به پیشرفته ترین و به روز ترین تجهیزات و برخوردار از بالاترین سطح دانش فنی روز دنیاست  و دارای کادری مجرب و  با تجربه می باشد. تولیدات  این کارخانه در یک شیفت کاری با ۴۰ نفر نیرو ماهیانه حدود ۱۵۰۰ تن فولاد آلیاژی از قطر ۳۰  تا ۲۱۰ میلی متر با آنالیزهای منطبق با استانداردهای بین المللی می باشد.

همچنین این شرکت دارای عاملیت فروش محصولات تولیدی شرکت و مجتمع صنعتی اسفراین به طور میانگین ماهیانه ۱۵۰۰ تن و عاملیت فروش محصولات فولاد آلیاژی یزد به طور میانگین ماهیانه ۵۰۰ تن را می باشد.

۶۵۰۳۰۰۱۲-۱۸ ۰۲۱

۶۶۶۷۵۰۱۰-۱۱ ۰۲۱

۶۶۶۶۷۵۸۲۵-۶ ۰۲۱

تهران بزرگراه فتح میدان شیر پاستوریزه خیابان ۴۵ متری زرند پلاک ۵۷۵